ЛАМІНАТ
ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ
  • ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ
АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776408 Дуб мамонт
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776408 Дуб мамонт

585.90 468.80 UAH

Ламінат "Дуб мамонт" — високоякісний продукт німецького виробництва, який має бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість та простоту укладання. Сумісний із системою "тепла підлога". Матовий ламінат коричневого кольору з органічним принтом дерева, додасть інтер'єру особливої натуральності. "Дуб мамонт" гармонійно виглядатиме у приміщення з великою кількістю природного освітлення.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Trendy Life 782003 Гамбург
Закрити

Ламінат HDM Trendy Life 782003 Гамбург

384.30 313.60 UAH

Ламінат "Гамбург" — покриття, що має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Не вибагливий у догляді. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий бежевий ламінат стане вдалим рішенням будь-якого дизайну. За рахунок світлого теплого тону візуально збільшить приміщення, а легкий, ледь помітний принт дерева, та фактурна поверхня додадуть інтер'єру особливого домашнього комфорту та затишку.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776468 Дуб біла долина
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776468 Дуб біла...

585.90 468.80 UAH

Модель "Дуб біла долина" — ламінат високої якості від німецького виробника. Вирізняється не лише привабливим та природним виглядом, але й бездоганними експлуатаційними характеристиками: високою міцністю, вологостійкістю, простотою укладання. Має поздовжню плавну ламіновану V-подібну фаску.  Сумісний із системою "тепла підлога". Такий матовий з гладкою поверхнею ламінат не просто стане яскравим акцентом Вашого інтерєру, надавши затишку та комфорту, але й візуально збільшить приміщення завдяки світло-бежевому кольору.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776467 Дуб скандинавська долина
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776467 Дуб скандинавська...

585.90 468.80 UAH

Ламінат "Дуб скандинавська долина" має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Покриття підходить для різних приміщень, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і не вимагає особливого догляду. Сумісний із системою "тепла підлога". Бежевий колір ламінату візуально збільшить простір приміщення, а матова гладка поверхня з природнім принтом під дерево, додасть відчуття затишку та комфорту.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776429 Дуб Делікатний
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776429 Дуб Делікатний

585.90 468.00 UAH

Ламінат "Дуб Делікатний" має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Покриття підходить для різних приміщень, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і не вимагає особливого догляду. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий ламінат точно відповідає своїй назві, і за рахунок світло-бежевого кольору, гладкої поверхні та принту натуральної деревини має природний вигляд, тому додасть інтер'єру особливої вишуканості.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776411 Дуб алмаз
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776411 Дуб алмаз

585.90 468.80 UAH

Модель "Дуб алмаз" — ламінат, що має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Має поздовжню плавну ламіновану V-подібну фаску. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий бежевий ламінат стане вдалим рішенням будь-якого дизайну. За рахунок світлого тону візуально збільшить приміщення, а гладка фактура натурального дерева додасть “по-домашньому” теплої та затишної атмосфери.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Trendy Life 782001 Лейпціг
Закрити

Ламінат HDM Trendy Life 782001 Лейпціг

384.30 313.60 UAH

Модель "Лейпціг" має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Покриття підходить для різних приміщень, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і не вимагає особливого догляду. Сумісний із системою "тепла підлога". Ламінат сірого кольору та легким принтом дерева додасть інтер'єру особливої вишуканості.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776432 Пінія антична
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776432 Пінія...

585.90 468.80 UAH

Ламінат "Пінія антична" має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Покриття підходить для різних приміщень, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і не вимагає особливого догляду. Сумісний із системою "тепла підлога". Світло-сірий колір ламінату з бежевим відтінком стане яскравим акцентом будь-якому інтер'єру. А матова гладка поверхня з природнім принтом “сухого дерева”, додасть відчуття затишку та комфорту.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Trendy Life 782008 Франкфурт
Закрити

Ламінат HDM Trendy Life 782008 Франкфурт

384.30 313.60 UAH

Ламінат "Франкфурт" — високоякісний продукт німецького виробництва. Єдиний ламінат, верхній шар якого виготовляється за технологією Elesgo. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий ламінат коричневого кольору з рудим відтінком та ненав'язливим органічним принтом, додасть декору особливої натуральності. Інтер'єр з  темно-коричневою підлогою буде дуже гармонійним у приміщеннях з великою кількістю природного освітлення.

АКЦІЯ
Ламінат HDM Wide Life 776412 Дуб янтар
Закрити

Ламінат HDM Wide Life 776412 Дуб янтар...

566.54 468.80 UAH

Ламінат "Дуб янтар"  — високоякісний продукт німецького виробництва. Єдиний ламінат, верхній шар якого виготовляється за технологією Elesgo. V- подібна фаска покривається таким самим захисним шаром, що і весь ламінат. Використовування замка Unilin Click забезпечує надміцне сполучення без щілин. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий ламінат, теплого коричневого кольору та гладкою поверхнею, підійде для будь-яких дизайнерських втілень в інтер'єрі різних приміщень.

ТОП
Ламінат HDM Glamour Life 774742 Дуб рурский
Закрити

Ламінат HDM Glamour Life 774742 Дуб...

856.80 UAH

Ламінат "Дуб рурский"  — високоякісний продукт німецького виробництва. Єдиний ламінат, верхній шар якого виготовляється за технологією Elesgo. Сумісний із системою "тепла підлога". Глянцевий ламінат темно-сірого кольору з принтом у вигляді “річних кілець”, надає декору особливої природності. Інтер'єр з темною підлогою виглядає витончено і презентабельно. Ідеально пасуватиме для стилю кантрі та лофт.

ТОП
Ламінат HDM Fashion Life 775861 Заліна
Закрити

Ламінат HDM Fashion Life 775861 Заліна

636.30 UAH

Модель "Заліна" – ламінат високої якості від німецького виробника HDM. Покриття має не лише естетичний вигляд, а й бездоганні експлуатаційні характеристики: високу міцність, вологостійкість, простоту укладання. Модель підходить для різних приміщень, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами і не вимагає особливого догляду. Сумісний із системою "тепла підлога". Такий сірий ламінат ідеально підходить для створення комфорту та затишку у приміщенні. А фактурність та матовість максимально наближують до природного каменю.  

ПАРКЕТНА ДОШКА
ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ
  • ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ
ТОП
Паркетна дошка Tarkett Salsa Африканський Махоні, 3-смугова
Закрити

Паркетна дошка Tarkett Salsa Африканський...

1445.07 UAH

«Африканський Махоні» – трисмуговий паркет, котрий гармонійно поєднав у собі відразу кілька відтінків коричневого та червоного кольорів. Таке покриття стане чудовим доповненням як для класичних, так і для сучасних інтер’єрів. Паркет не потребує особливого догляду та може поєднуватсь із системами підігріву підлоги.

ТОП
Паркетна дошка Sinteros Europarket Бук Шоколадний, 3-смугова
Закрити

Паркетна дошка Sinteros Europarket Бук Шоколадний,...

823.02 UAH

Модель «Європаркет Бук Шоколадний» – трисмуговий довговічний паркет темно-коричневого (шоколадного) кольору. Дорогого вигляду та вишуканості покриттю додає чітко виражений малюнок. Велика кількість сучків, річних кілець, світліших-темніших ділянок та дошці вдало підкреслює натуральне походження та екологічність покриття. Сонячне проміння не шкодить моделі «Європаркет Бук Шоколадний», навпаки, відтінки покриття від нього стають більш глибокими та насиченими.

ТОП
Паркетна дошка Tarkett Rumba Ясен Кам'янець, 1-смугова
Закрити

Паркетна дошка Tarkett Rumba Ясен Кам'янець,...

1914.00 UAH

«Ясен Кам'янець Браш» – дизайнерська довговічна паркетна дошка. Сірий колір та рельєфна поверхня роблять непомітними будь-які побутові пошкодження та бруд. «Ясень Кам'янець Браш» – практичний та універсальний паркет. Він ідеально підійде як для особистого кабінету, так і  для дитячої кімнати, вітальні чи спальні. Вдало підкреслити натуральну структуру деревини допомагає технологія брашування. Підсилює цей ефект та виокремлює кожну деталь покриття фаска, розміщена по довгій стороні дощок. Покриття може поєднуватись із системами підігріву.

ТОП
Паркетна дошка Sinteros Europarket Ясен Нордік, 3-смугова
Закрити

Паркетна дошка Sinteros Europarket Ясен...

1170.73 UAH

Модель «Європаркет Ясен Нордік» – вдале поєднання доступної ціни, високої якості та неперевершеного вигляду паркетної дошки. Покриття виготовляється з трисмуговим дизайном. Оригінальності та вишуканості паркету додає вибілена глянцева фактура. Структура природного дерева при цьому вдало зберігається та вказує на натуральність покриття. Паркет «Європаркет Ясен Нордік» має рівні краї, виготовляється без фаски. Після укладання покриття має вигляд суцільної дерев’яної підлоги без щілин та проміжків. Не потребує особливого догляду та не втрачає свого неперевершеного вигляду на сонці. Може поєднуватись із системами підігріву підлоги.

ТОП
Паркетна дошка Tarkett Salsa Ясен Коньяк, 3-смугова
Закрити

Паркетна дошка Tarkett Salsa Ясен Коньяк,...

1604.57 UAH

Паркетна дошка «Ясен Коньяк» – справжній подарунок для прихильників підлогових покриттів розкішного темно-коричневого кольору. Для виготовлення паркету сербські технологи вирішили використати технологію термообробки. Піддаючись одночасному впливу водяної пари та високого тиску, дерев’яна дошка покращує свої експлуатаційні характеристики: її колір стає глибшим, а сама деревина більш стійною до температурних перепадів, вологи. Завдяки різниці в кольорі між окремими плашками та суперглянцевому лаку покриттю забезпечується дизайнерський багатий вигляд.

ТОП
Паркетна дошка Befag Дуб натур лак, 3-смуговий
Закрити
ТОП
Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Wolfsburg, 3-смугова
Закрити

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб...

775.09 UAH

Модель Дуб Вольфсбург (Oak Wolfsburg) – паркетна дошка бежевого вибіленого кольору. З-поміж інших варіантів колекції вирізняється своїм холодним відтінком та малопомітним дрібним малюнком. Дуб Вольфсбург якнайкраще підійде для облаштування приміщення в стилі модерн. Паркет  Barlinek Oak Wolfsburg виробляється із трьох шарів деревини: 2 шари основи – деревина хвойних порід; верхній шар – дуб. Ззовні Дуб Вольфсбург покривається запатентованим матовим УФ-лаком. Для забезпечення максимального захисту паркету від механічних пошкоджень та вигорання такий наноситься 7 разів.

ТОП
Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life Дуб Panna Cotta Grande 1-смугова
Закрити

Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life Дуб...

1987.66 UAH

Модель «Дуб Панакота Гранде» (Barlinek Oak Panna Cotta Grande) – односмугова паркетна дошка ніжного кремового кольору. Технологія брашування додає ефекту «зістареного» дерева, вдало передає структуру дуба. Паркет Oak Panna Cotta Grande виробляється із трьох шарів деревини: 2 шари основи – деревина хвойних порід; верхній шар – декоративна деревина дубу. Ззовні «Дуб Панакота Гранде» покривається матовим УФ-лаком. Для забезпечення максимального захисту паркету від механічних пошкоджень та вигорання такий наноситься 7 разів.

ТОП
Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life Дуб Affogato Grande 1-смугова
Закрити

Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life Дуб...

1962.28 UAH

Модель «Дуб Аффогато Гранде» (Barlinek Oak Affogato Grande) – односмуговий паркет насиченого коричневого кольору. Дошка оброблена методом брашування, завдяки чому підкреслюється виражена природна структура дуба. Окремі технічні прийоми додають виробу благородного ефекту «зістареності». Ця модель чудово підійде для облаштування підлоги будь-якої функціональної кімнаті. Паркет Oak Affogato Grande виробляється із трьох шарів деревини: 2 шари основи – деревина хвойних порід; верхній шар – декоративна деревина дубу. Ззовні «Дуб Аффогато Гранде» покривається матовим УФ-лаком. Для забезпечення максимального захисту паркету від механічних пошкоджень та вигорання такий наноситься 7 разів.

ТОП
Паркетна дошка Tarkett Tango Vintage Шампань, 1-смугова
Закрити
ТОП
Паркетна дошка Sinteros Europlank Дуб Кавовий, 1-смугова
Закрити

Паркетна дошка Sinteros Europlank Дуб Кавовий,...

1652.42 UAH

Модель «Європланк Дуб Кавовий» – довговічний сербський паркет темно-коричневого (кавового) кольору. Зацікавлює покриття великою кількістю природних дерев’яних елементів, що додають вишуканості та елітності виробу. Паркетна дошка має односмуговий дизайн. В зібраному вигляді паркет вдало імітує суцільне дерев’яне покриття, адже фаска в цьому варіанті відсутня. «Європланк Дуб Кавовий» вдало поєднується з меблями та предметами інтер’єру світлих та теплих тонів, а також із темно-коричневими (в тон до покриття) виробами. Може поєднуватись із системою підігріву.

ТОП
Паркетна дошка Сальса Ясень Вершк Браш PN DG 2283x194x14 Tarkett Сербія
Закрити