Фільтр товарів

Ламінат в Ужгороді Сторінка 10

Ціна
від
до
грн


Всього 338 товарів
показати більше


Відгуки користувачів
Тетяна Микитюк
2024-06-01 00:00:00

повністю задоволена вибором, відтінок, міцність, якість все відповідає моїм запитам..добротний ламінат, прослужить довго

Степан Говдяк
2021-01-02 15:59:55

Cудя по ассортименту товара в Вашем магазине, у Вас большой выбор напольного покрытия. Поэтому, когда возникла необходимость в ламинате, я обратился к Вам. Ламинат, который выбрал по Вашему каталогу, хороший, качественный и условия, оплата и доставка, отличные.

Діана Ланова
2023-03-13 03:34:39

Давно шукала саме цю модель - Дуб BARI. Вживу майже такий, як на фото - сіро-бежевий. В Альберо вдалося купити за акційною ціною. Залишилась задоволеною.

Василь Лужко
2024-05-06 00:00:00

Дуб BARI - це відмінний вибір для тих, хто цінує натуральність і тепло дерева. Його кольорова гамма і текстура ідеально вписалися в наш інтер"єр

Виктор Сумской
2021-05-30 21:53:12

Занимаюсь ремонтами уже не первый год и с брендом Beauty Floor работаю не первый раз. Это один из немногих видов ламината, который ложится всегда идеально. И клиенты ни разу не жаловались!

Антон Локтюк
2021-06-28 19:10:05

Уважно роздивились цей ламінат. Виявили, що нема ні одного брака, якість чудова. Приємна підлога зовнішнє і на дотик.

2021-04-22 12:10:50

Ми рекомендуємо ламінат 33 класу, бо він буде стійкіший до стирання і царапин, довше буде зберігати свій початковий вигляд. Також можете звернути увагу на ламінат бренду Finsa, крім 33класу стирання він ще має підвищену вологостійкість.

Олінька Мовчанюк
2023-03-20 11:01:20

Не скажу, що вибрала ламінат швидко. Сперечались з чоловіком понад 2 тижні. Рада, що дала себе вмовити на Дуб Нейчрал. Теплі відтінки додають затишку.

Микола Ліжинський
2024-05-23 00:00:00

Відмінний ламінат. Якісний матеріал. 33 клас стирання гарантує його стійкість до стирання, тому впевнений прослужить довго.

Оксана Когут
2023-03-29 12:09:41

Просто розкішне покриття. Ідеально імітує дорогий паркет. Ми укладали за схемою "ялинка". Вийшло дуже гарно.


Блог