Ламінат 32 клас Сторінка 9
Я люблю ламинат, потому что он теплее плитки. В остальных комнатах оже хотела именно ламинат, чтоб не мёрзли ноги и, к тому же, у нас маленькие дети, часто играют и бегают по полу босиком. Выбрала эту модель Кайнд - советую. Какую подложку купить к нему?
Вибирав ламінат не стільки пл вигляду, скільки за технічними характеристиками. Тому зупинився на цій моделі. Вологостійка, 32 клас, 8 мм товщини і замкове з'єднання. Ціна хороша.
Ламінат сподобався за акуратний зовнішній вигляд. Легкий малюнок широкий формат.
Подобається мені Ваш інтернет-магазин. Легко вибрав у Вас підходящу підлогу, доставка швидка і оплата карточкою. Cупер.
Красивая модель. Выглядит очень реалистично, как натуральное дерево.
За что мне нравится Ваш магазин это то, что предъявленный товар почти всегда есть в наличии. Не приходится ждать, когда он появится на складе. Просто заказуешь выбранную модель и ждешь доставку, которую, кстати, тоже не приходится долго ждать.
Найкращий ламінат з тих, які доводилося коли-небудь купляти. Дуже легко і швидко монтується, гарно виглядає.
Прошел год, как я поставил этот ламинат. Покаместь к нему нет претензий - отличный внешний вид, добросовестное качество, моется отлично и цена адекватная.
Получили ламинат. Все нам в нем нравится - качество, расцветка и доступная стоимость.
Хто мав справу з ламінатом, чудово знають як важлива його якість. Від неї залежить укладка підлоги і його термін експлуатації. Тому моя порада всім,хто шукає якісну підлогу - вибирайте продукцію відомих брендів. Вони відповідають за свої вироби і дотримуються всіх вимог.
Блог