Ламінат 32 клас Дніпро Сторінка 2
Цей ламінат купили за порадою дизайнера. Спочатку сумнівалась в правильності його покупки, але зараз дуже звикла до сірого кольору і не уявляю якусь інші підлогу. Іншим теж раджу.
Я люблю ламинат, потому что он теплее плитки. В остальных комнатах оже хотела именно ламинат, чтоб не мёрзли ноги и, к тому же, у нас маленькие дети, часто играют и бегают по полу босиком. Выбрала эту модель Кайнд - советую. Какую подложку купить к нему?
Я ціную високу звукоізоляцію цього ламінату. Він допомагає зменшити рівень шуму у приміщенні, що особливо важливо у багатоквартирних будинках. Ціна і якість все супер, рекомедую
Просто розкішне покриття. Ідеально імітує дорогий паркет. Ми укладали за схемою "ялинка". Вийшло дуже гарно.
В Вашем каталоге пересмотрели кучу ламинатов. Хорошо, что выбор большой, и выбрали из австрийской коллекции Kaindl. Соблазнились на проверенного производителя и хорошие рекомендации. После того, как поставим, обязательно напишу свое мнение.
Укладав ламінат сам. Довго возитися не довелося. Завдяки замкам поклав в одній кімнаті за один вечір.
Ненавязчивый спокойный декор в тёплых тонах. Толщина 8 мм. Для второго этажа – идеально.
Цей ламінат прекрасно поєднує в собі елегантність та практичність. Його глянцева поверхня створює відчуття простору і світлоти у будь-якому приміщенні.
Якісне покриття. Вартує таких грошей.
Найкращий ламінат з тих, які доводилося коли-небудь купляти. Дуже легко і швидко монтується, гарно виглядає.
Блог