• Albero
 • Доставка та оплата

Купувати та розраховуватися в інтернет-магазині «Альберо» просто. Дбаючи про зручність своїх клієнтів та цінуючи кожну хвилину їхнього часу, ми пропонуємо кілька альтернативних варіантів оплати та доставки.

Як оплатити?

 1. Готівкою в будь-якій точці самовивозу. Оплата за товар здійснюється у національній валюті. Підтвердженням операції є чек, виданий касиром.
 2. Безготівковим розрахунком відповідно до виставленого рахунку на оплату.
 3. Картками Visa і MasterCard будь-якого банку.
 4. Через систему Liqpay.
«Оплата частинами» від Приватбанку. Це швидкий спосіб кредитування без візиту у банк. Передбачає використання кредитної картки чи елітної картки для VIP-клієнтів Приватбанку. Відразу після оформлення "Оплати частинами" на сайті, з Вашого кредитного ліміту знімається оплата першого платежу. Решта суми ділиться на однакові частини, що будуть списуватись з рахунку 1 раз на місяць до повного погашення кредиту.
 • термін розстрочки - 6 міс;
 • комісія - 0%;
 • послуга діє на певні групи товарів.

«Миттєве розтермінування». Цей сервіс Приватбанку дає змогу сплачувати за обраний товар рівними частинами протягом 10 місяців. Послуга є доступною для власників кредитких карток "Універсальна" та "Універсальна Gold", а також елітних карт банку для VIP-клієнтів.

 • термін розстрочки - 10 міс.;
 • комісія - 2,9%;
 • послуга діє на певні групи товарів.

Повна оплата. Через систему Liqpay можна сплатити повну вартість покупки.   

Як забрати товар?

 1. Самовивіз. Замовивши бажаний товар в інтернет-магазині «Альберо», кожен покупець має змогу самостійно забрати його у зручний час з наших пунктів видачі. Самовивіз доступний у таких містах: Львів, Київ, Вінниця, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Калуш, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Одеса, Полтава, Самбір, Стрий, Тернопіль, Харків, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чортків.
 2. Доставка «Новою поштою» у будь-яке відділення перевізника. Послуги доставки клієнт оплачує самостійно під час отримання товару.

Залишились запитання з приводу оплати та доставки товару? З радістю відповімо на усі Ваші запитання. Телефонуйте на нашу гарячу лінію за номером: 0 800 21 88 33.